MŮJ ÚČET

KONTAKTY

VYJÁDŘENÍ K SÍTÍM

VOLNÁ MÍSTA

VYJÁDŘENÍ A STAVBY

Vyjádření k existenci sítí můžete nově zadat jen přes novou aplikaci Vyjádření.

Pro vstup do aplikace stiskněte tlačítko níže

NA VYJÁDŘENÍ

Oddělení projekce

Projekce telekomunikací na klíč.
Pro podzemní liniová vedení.

Naše oddělení projekce připraví každým rokem více než 20 projektových dokumentací. Celková délka ročně projektovaných tras je více než 100 kilometrů. V liniových stavbách se opravdu vyznáme, takže můžeme bez obav nabídnout naše služby i formou projekce tras na klíč.

Naší specialitou je projekce optických přístupových sítí. V tomto typu staveb již mají naši projektanti již více než 8 let zkušeností. Můžeme Vám tedy nejen připravit ekonomicky nejpřijatelnější trasu z hlediska projednání, ale i velmi efektivní a levné řešení pro budoucí stavbu.

Objednat nabídku projektu

VÝSTAVBA DÁLKOVÝCH TRAS

Z dálkových tras už nemusíte mít strach. Pokládka vedení do dvou trubek o průměru 40mm umíme i vibračním pluhem. Rychlostí až 2 km denně. Větší množství trubek, nebo větší průměry potom rýhovačem až do hloubky 180cm.

Výstavba komunikací.
Dílčí práce i dodávky celých celků na klíč.

Naše stavební sekce pracuje na výstavbě telekomunikačních vedení již více než 8 let. Za tuto dobu postavili více než 400 kilometrů dálkových i místních tras.

Naší specialitou je výstavba optických přístupových sítí a systémů GPON. V tomto typu staveb již mají naši stavebníci už více než 10 let zkušeností. Stavba přístupových systémů má svoje specifika a je náročnější hlavně na přípravu a organizaci položení vedení, které se skládá z mikrotrubičkových celků, kdy se u každé etapy prací musí brát ohled i na etapy budoucí.

Součástí stavby je vždy i pečlivé sledování norem a nařízení, administrace stavby s úřady, geodetické zaměření a příprava dokumentace skutečného provedení. Je možné dodat i geometrické plány a zajistit jejich vklad do katastru nemovitostí.

Objednat nabídku liniové stavby

Stavební sekce

ŘÍZENÉ I NEŘÍZENÉ PROTLAKY ZEMÍNY

Nejlepší řešení pro bezvýkopové přechody komunikací, vodních toků, železnic i míst, kde se vám kopat prostě nechce.

V naší výbavě jsou řízené i neřízené hydraulické propichovací stroje pro provádění hydraulických propichů o průměru až do průměru 230mm o maximální délce 80m.

Naši vrtmistři a strojníci mají za sebou už více než 1500 různých propichů o celkové délce více než 7000 metrů.

Zemní práce

Zemní práce.
Výkopové práce i související činnosti.

Dodáváme různé typy zemních prací pro různé projekty. V našem portfoliu jsou výkopy ruční i strojové, propichy zeminy i dláždění různých povrchů.

Objednat nabídku zemních prací


Montáže telekomunikací.
Záfuk kabelů, příprava vnitřních rozvodů i tahání kabelů.

Provádíme záfuk dálkových kabelů o délkách několika kilometrů, místních tras a mikrokabelů i mikrotrubiček. Naši pracovníci mají zkušenosti ze záfuku více než 1000 km optických kabelů všech typů i konstrukcí do různých HDPE trubek i chrániček.

Připravujeme vnitřní rozvody v obytných domech, kancelářských budovách i velkých halách. Montujeme včetně přípravy tras ve žlabech, lištách, trubkách. Máme vybavení na průvrty i průrazy zdiva do velkých průměrů a délky až 150 centimetrů.

Objednat nabídku montáží

Kompresor

OTDR FTB1

Svařování a měření.
Pro místní, dálkové i přístupové sítě.

Dodáváme kompletní řešení v zakončování optických kabelů. Součástí nabídky může být projekční příprava, příprava rozpočtů, instalace kabelů, zakončení kabelů do ODF, nebo spojek, svařování vláken, měření, vypracování závěrečné zprávy a předání měřících protokolů.

Svařování provádíme svářečkami FITEL FURUKAWA A153 a A178. Měříme pomocí měřáků EXFO. Přístupové sítě měříme pomocí FTTH měřáků a OTDR s dynamickým rozsahem až 38 db. Přímou metodu měříme pomocí soupravy AXS 100. CWDM a DWDM systémy měříme spektrálním analyzérem EXFO, nebo OVA 100. V případě potřeby měříme i chromatickou a polarizační vidovou disperzi měřákem EXFO 5700.

Objednat nabídku svařování a měření vláken