MŮJ ÚČET

KONTAKTY

VYJÁDŘENÍ K SÍTÍM

VOLNÁ MÍSTA

BEZDRÁTOVÝ INTERNET

Díky rozšíření optické sítě jsou již dnes téměř všechny vysílače na moderní optické síti. Díky tomu je náš bezdrátový internet rychlejší i spolehlivější.

NA TARIFY

BEZDRÁTOVÉ TARIFY:

WIFI 4 Mbit

Základní připojení k internetu, kvalitní a spolehlivé.

490 Kč

jen 390 Kč

WIFI 10 Mbit

Rychlý internet pro celou rodinu, spolehlivý, stabilní.

590 Kč

jen 490 Kč

WIFI 20 Mbit

Nejrychlejší připojení na vybraných systémech.

990 Kč

jen 690 Kč

Stanovení rychlostí se řídí dle všeobecného oprávnění č. VO-S/1/08.2020-9 účinné od 1. 1. 2021. Definice rychlostí v dodatku ke stažení ZDE

WIFI ROUTER ZDARMA. Ke každému novému internetu na naší bezdrátové síti.

Každý nový zákazník dostane ke svému internetu výkonný wifi router 802.11n pro připojení nemozeného počtu počítačů v rámci své domácnosti. K WIFI routerům zákazníkům nabízíme i vzdálenou technickou podporu při nastavení místní sítě a služb v síti.

Internet

RYCHLOST. To nejlepší co bezdrátový internet nabízí.

Více než 90% našich vysílačů je umístěno na naší spolehlivé optické síti. Díky tomu je náš bezdrátový internet nejen stále spolehlivější, ale také zvyšujeme v rámci technologických limitů jeho rychlost.

Tarify

Rychlost kabelového internetu

Dostupnost kabelového internetu

POKRYTÍ. Desítky měst a obcí na jižní Moravě.

Bezdrátový internet nyní provozujeme na území rozkládajícím se na východ od města Brna po Vyškov a na jihu od města Brna po Pohořelice. Pro ověření dostupnosti nás prosím kontaktujte telefonicky nebo na E-mail uvedený v kontaktach


AKTIVACE. Základní sada s aktivací za 1 Kč.

V ceně základní sady pro aktivaci je umístění bezdrátové technologie na střechu domu, natažení kabeláže k počítači, dodávka WIFI routeru, jeho nastavení a zprovoznění domácí sítě. Technik, který instalaci provádí si může účtovat poplatek za svou práci, někteří naši technici nejsou zaměstnanci naší společnosti. Běžná částka se pohybuje okolo 350 Kč.

Rychlost kabelového internetu