MŮJ ÚČET

KONTAKTY

VYJÁDŘENÍ K SÍTÍM

VOLNÁ MÍSTA

NEJRYCHLEJŠÍ INTERNET VE MĚSTĚ

Náš spolehlivý internet je opět rychlejší. Díky masivním investicím do naší sítě v minulých letech nyní můžeme nabídnout každému zákazníkovi internet nejméně rychlostí 100 Mbit. Nejrychlejší tarif, který nabízíme je 1Gbit.

NA TARIFY

Můj účet

E-mail:

Heslo:

Neznám heslo

METRO 100 Mbit

s rychlým načítáním stránek, stahováním hudby, YouTube a Facebook

490 Kč

jen 390 Kč

METRO 500 Mbit

pro stahování filmů, sledování videa, komfortní práci z domova, hraní her a sledování on-line televize

590 Kč

jen 490 Kč

METRO 1 Gbit

ta nejrychlejší jízda, stahování, sledování, úplné ovládnutí internetu maximální rychlostí

990 Kč

jen 690 Kč

K NAŠIM SLUŽBÁM WIFI ROUTER ZDARMA

Každému novému zákazníkovi přivedeme do bytu nebo domu optický kabel, zřídíme připojení a dáme optický modem.

Modem který od nás dostanete má v sobě výkonný WIFI router, který má 1x Gbit LAN, 1x 2.5 Gbit WAN, 300 Mbit WIFI standardu 802.11n a 2 zásuvky pro připojení telefonu pevné linky.

Díky unikátnímu systému navíc nabízíme rychlou a účinnou technickou pomoc každému zákazníkovi zdarma. A nemusíme kvůli tomu ani k vám domů. Dokážou to pracovníci naší zákaznické podpory vzdáleně.

O aktivacích »

RYCHLOST

Sotva ve svém okolí najdete rychlejší internet a je jedno jestli jste z Brna, nebo malé vesničky za Brnem. Všude kde nabízíme připojení naší optickou sítí nabízíme minimálně rychlost 100 Mbit, ale také vám umožníme nejrychlejší jízdu 1 Gbit připojením, ke kterému navíc dostanete kabelovou televizi Kuki menší zdarma.

Tarify »

Nejrychlejší internet

K INTERNETU I TROCHU ZÁBAVY

Přidejte si ke svému internetu i trochu zábavy a vzrušení. Máme pro vás nabídku televize Kuki k internetu za výhodné ceny. Získáte tak 30 kanálů v HD, možnost návratu až o 7 dní na většině kanálů, videopůjčovnu s novými českými filmy i holywoodskými trháky.

Kuki menší je k internetu 1Gbit zdarma, k internetu 500 Mbit za 100 korun a k internetu 100 Mbit za 150 korun.

Nabídka televize »

Dostupnost internetu

POKRYTÍ

Kabelový optický internet nyní provozujeme na území měst Brno-Chrlice, Brno-Slatina, Bučovice, Rajhrad, Slavkov u Brna a Šlapanice. Také v obcích Bošovice, Kobeřice, Kovalovice, Marefy, Křížanovice, Černčín, Mokrá - Horákov, Podolí u Brna, Marefy, Pozořice, Sivice, Sokolnice, Syrovice, Holasice, Šlapanice, Tvarožná, Velatice, Viničné Šumice, Pro konkrétní informace o pokrytí se můžete obrátit na pracovníky rozvoje síťě. Stačí stisknout tlačítko níže.

Pokud není vaše město nebo obec na seznamu kabelových přípojek, můžeme vám možná nabídnout bezdrátové připojení.

Více o bezdrátovém připojení

NEMĚJTE STRACH Z KABELŮ

I když máte pocit,že do vašeho domu se kabel nedostane, nevěšejte hlavu. Naši technici mají zkušenosti z více než 10.000 aktivací zákazníků, které do této doby provedli. Dokáží najít cestu v bytě i rodinném domě o které jste si mysleli, že tam ani není. Dokáží využít starý kabel, venkovní vedení, neviditelné kabely i další. Optický kabel je naštěstí neuvěritelně odolný a dostaneme se s ním na všechna místa ve vašem domě, nebo bytě.

Pokud právě stavíte dům, nebo rekonstruujete byt, můžete nás požádat dopředu o materiál pro přípravu přípojky. Po domě si potom nachystejte kabel minimálně cat5e.

Instalace služby u vás v domě je za 350 Kč. Za tu cenu dostaneme kabel na určené místo, kde umístíme modem, zapojíme a předvedeme jak funguje.